Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 26.3.2006 Speciální výstava svatobernardských psů Donovaly- Slovensko

27. 3. 2006

Dne 26.března jsme se zůčastnili s našemi psy Arturem a Eliškou speciální výstavy ve slovenských Donovalech.Počasí nám moc nepřálo ,byla mlha s občasnými deštivými přeháňkami, vystavovalo se pod širým nebem.

Na výstavě se sešlo celkem 56 bernardýnů,z toho bylo 8 psů z Česka,9 psů z Maďarska a 5 psů z Polska,zbylí psi byli slovenských majitelů.I přes nepřízeň počasí byla atmosféra výborná a seznámili jsme se s mnoha příjemnými lidmi.

Posuzování v kruzích začalo okolo půl desáté hodiny ranní.Mezi prvními s číslem 2, nastoupil do kruhu ve třídě vítězů náš Artur s dalšími čtyřmi psy,byl tam 1šampion z Polska a Maďarska a 2 šampioni ze Slovenska.Na konec Artur vybojoval krásné druhé místo-Výborný 2,res.CAC.

Naše Eliška nastoupila do třídy mladých s číslem 53 s dalšími dvěmi fenami.Všechny tři byli velice vyrovnané a pan rozhodčí měl těžké rozhodování.Nakonec se Eliška umístila na druhém místě jako Výborná 2.

Bohužel jsme nezůstali až do finále celé výstavy.Po posouzení našich psů jsme se rozhodli pro nepřízeň počasí již ve 13,30 podniknout cestu k domovu ,čekalo nás 400km

Záznam z výstavy Slovenské TV Joj můžete shlédnout zde.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky 26.3.2006 SV Donovaly - Slovensko