Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.9.2007 CACIB Tulln - Rakousko

2. 10. 2007

Nedělní Tulln nás přivítal krásným slunečným dnem.Výstava se konala na rozsáhlém výstavišti s kruhy v halách.Pro bernardýny byl kruh č.10 s modrým kobercem na celé ploše umístěn v hale č.6. Celkem se zůčastnilo 24 bernardýnů, z toho 13 krátkosrstých a 11 dlouhosrstých. Všichni jedinci byli důkladně posouzeni rozhodčím z Itálie specialistou na toto plemeno Dr. Giovannim Morsianim.Rozhodčí si každého psa nechal předvést v kroku, klusu a výstavním postoji, velký důraz kladl na tvar hlavy typickou pro bernardýna.Celkový čas posuzování 24 bernardýnů trval od 10 do 14 hodin.Všichni posouzení si odnesli z kruhu upomínkovou plaketu od rakouského klubu bernardýnů, krátkosrstý a dlouhosrstý vítěz plemene (BOB) krásný pohár a nakonec rozhodčí z obou BOBů vybral vítěze,kterým byl dlouhosrstý pes a předal mů velký pohár.Posudek, který byl patřičně dlouhý, si každý mohl odnést až po ohodnocení všech psů a vyhlášení vítěze.
Odjížděli jsme v pozdních odpoledních hodinách plný nových dojmů, spokojeni s výsledky našich psů a stráveným pěkným dnem v příjemné atmosféře celé výstavy.

Výsledek našich psů:
Eliška - Výborná 1, CACA
Harley - Výborný 1, CACA
Musím dodat, že Harley byl vždy hlášen do třídy mladých a poprvé na této výstavě jsme zvolili nahlášení do mezitřídy ve věku 16 měsíců.

Obrazek
Harley

Obrazek
Eliška

Obrazek
Ceny od rakouského klubu 

Náhledy fotografií ze složky CACIB Tulln 2007

 

 

Portrét


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2017 >>